Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Contact: wewillsee_team@yahoo.ro !
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Clanul ia sfarsit !

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
appLe.#

appLe.#


Mesaje : 179
Data de inscriere : 12/01/2012
Varsta : 29
Localizare : Craiova

Clanul ia sfarsit ! Empty
MesajSubiect: Clanul ia sfarsit !   Clanul ia sfarsit ! EmptySam Mar 03, 2012 9:40 pm

Din cauza neseriozitati unora.. am decis sa parasec acest clan !
raXu pana acum incepea sa zica ca eu tin cu ReYReY ca am ceva cu el... dar el la 9/10 meciuri tipa ca nu ii intra gloantele si ca nu au interpu adversari...

h1dro i-am spus de n ori sa nu mai vorbeasca in locul meu.. vede ca vorbeste pierdem 2 3 runde... si zice vorbeste apple

Catalinnn respect pt acest baiat care a fost ok !


PS: am avut si eu zilele mele proaste ieri de exemplu o laimaream aiurea ca nu mai aveam chef sa joc.. sau in alte zile cand vad ca nu anunta mi se ia tot cheful...
Sus In jos
https://zzzzz4.forumgratuit.ro
cineva

cineva


Mesaje : 182
Data de inscriere : 12/01/2012
Varsta : 39
Localizare : Bucharest

Clanul ia sfarsit ! Empty
MesajSubiect: Re: Clanul ia sfarsit !   Clanul ia sfarsit ! EmptySam Mar 03, 2012 11:26 pm

Eu numai stau sa ma cert appLe , am trecut prea prin multe cu clanul asta , am avut moralul la pamant in ultima saptamana.
Tu stii foarte bine cum jucam cand am intrat in acest clan , daca nu stii asteapta ca o-sa imi fac filmul 8 sa iti aduc aminte , stii foarte bine ca eram pe + mereu ,
stii foarte bine ca nu ma plangeam ca nu intra gloantele, stii foarte bine ca am primit destroy pe respawn din cauza unui copil de admin si pe urma sa dus draq si jocul meu bun.

si clanul sa stricat de cand a inceput reyrey sa se supere ca iese din clan , de atunci te-ai dat dupa el , ii plangeai la picioare sa nu iasa din clan si de atunci nu sa mai facut nimic bun in clan.

pe CaTaLiNNN ai spus inainte ca nu il mai bagi ca numai il vrei si acum il respecti , nu am nimic impotriva , respectal pentru ca eu l-am adus inapoi in clan ca stiu ca e de treaba.

de hidroo ce sa zic? are si el limitele lui ... nu? pai clanul x ne ia prima runda , urmeaza alte doua de eco si cand cumparam si noi arme tu zici rush? e clar ca am pierdut 3 runde o pierdem si pe a patra si inca 2 dupa ca facem eco sa cumparam arme si uite asa sa dus meciul. asta a fost una din prostiile tale care la scos pe hidroo din apele lui.

stii foarte bine daca nu eram eu numai tinea clanul asta asa mult ... nu? stii foarte bine ca am incercat sa fac liniste , dar pana cand sa mai pot si eu?
numai conteaza ce zici tu , tu dai vina toata asupra noastra cum ai facut-o si acum si la urma te scuzi si tu ca ai avut o zi proasta , nu se face asa. au fost momente cand noi ne omoram in x1 si tu erai sr din x2 pana in x1 in loc sa actionezi repede, atunci in meci am tacut , dar pana cand sa tac?

pentru mine nu e problema , imi reinstalez cs pana imi merg bine setarile , joc mixuri , gathere pana imi revin ca inainte si pe urma voi vedea eu in ce clan voi intra.

ASA CA NUMAI DA VINA PE NOI , FIECARE AM AVUT PARTEA NOASTRA , NU INCERCA SA TE SCOTI TU BASMA CURATA SI SA ARUNCI LA NOI GUNOAIELE. BAFTA!

P.S NUMAI VORBII URAT DE NOI , ABTINE-TE , CA E URAT SA VB URAT DE NOI DUPA CE CA NE-AM SIMTIT ASA DE BINE IMPREUNA.
Sus In jos
CATALINNN

CATALINNN


Mesaje : 4
Data de inscriere : 04/02/2012
Varsta : 27
Localizare : CLUJ-NAPOCA

Clanul ia sfarsit ! Empty
MesajSubiect: Re: Clanul ia sfarsit !   Clanul ia sfarsit ! EmptyDum Mar 04, 2012 3:07 am

mi-a facut placere sa joc alaturi de voi:)poate mai jucam un mix intro zi:)
Sus In jos
appLe.#

appLe.#


Mesaje : 179
Data de inscriere : 12/01/2012
Varsta : 29
Localizare : Craiova

Clanul ia sfarsit ! Empty
MesajSubiect: Re: Clanul ia sfarsit !   Clanul ia sfarsit ! EmptyDum Mar 04, 2012 4:34 am

la tactici eu doar ieri am zis rush cand mi sa luat sa se bage h1dro peste mine mereu asa ca nu mai vorbii aiurea si + la eco scoteam 3 4 si in prima runda de arme la noi zice h1dro intrati toti tare x1 si am intrat toti si nu am scos om ...
si inceteaza sa zici ca erai pe + nu te inteleg ce conteaza daca esti pe + sau - intr-o echipa... asta spune multe..
Sus In jos
https://zzzzz4.forumgratuit.ro
cineva

cineva


Mesaje : 182
Data de inscriere : 12/01/2012
Varsta : 39
Localizare : Bucharest

Clanul ia sfarsit ! Empty
MesajSubiect: Re: Clanul ia sfarsit !   Clanul ia sfarsit ! EmptyDum Mar 04, 2012 5:10 am

Ok , asta e , mi-a parut bine sa joc in acest clan si asta e
Sus In jos
balaNu

balaNu


Mesaje : 6
Data de inscriere : 11/02/2012
Varsta : 27
Localizare : Tarnaveni

Clanul ia sfarsit ! Empty
MesajSubiect: Re: Clanul ia sfarsit !   Clanul ia sfarsit ! EmptyDum Mar 04, 2012 10:38 am

Dupa prima cearta,.. a venit si a2-a si uite asa s-a dus inca un clan de doamne ajuta de rapa. asta e .
Sus In jos
crowned

crowned


Mesaje : 8
Data de inscriere : 26/01/2012
Varsta : 28
Localizare : Galati

Clanul ia sfarsit ! Empty
MesajSubiect: Re: Clanul ia sfarsit !   Clanul ia sfarsit ! EmptyMier Mar 07, 2012 3:35 am

appLe ?Smile) tu ziceai de raxu ca isi acuza de interp?Smile))) mai tii minte meciul glorious! vs bhood pe nuke si pe mirage? de cate ori ai plans si imi acuzai colegii de interp 0.1?
Prin urmare ,parerea mea este ca acest clan s-a desfiintat din cauza ta...si imi cer scuze ca o spun.
Sus In jos
appLe.#

appLe.#


Mesaje : 179
Data de inscriere : 12/01/2012
Varsta : 29
Localizare : Craiova

Clanul ia sfarsit ! Empty
MesajSubiect: Re: Clanul ia sfarsit !   Clanul ia sfarsit ! EmptyMier Mar 07, 2012 4:19 am

eu mam plans am zis doar odata de interp asa ca stai tu kill pacat ca am sters eu demo ! sa iti arat ca ii trageam in cap si nu a luat cap ! si daca nu stii mai multe asa ca nu te mai baga.. te inteleg ca iti e ciuda ca nu te-am luat in calcul sa intri in clan si apropo am zis de tuxonn ca are interp 0.1 si cand a fost cu mine in clan tot asa am zis Wink h1dro poate sa iti confirme ! ca asa juca si in 5Terrors cu interp 0.1 tuxoNN asa ca np
Sus In jos
https://zzzzz4.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Clanul ia sfarsit ! Empty
MesajSubiect: Re: Clanul ia sfarsit !   Clanul ia sfarsit ! Empty

Sus In jos
 
Clanul ia sfarsit !
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: General :: Anunturi !-
Mergi direct la: