Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Contact: wewillsee_team@yahoo.ro !
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Ma retrag din clan bY ROstyle !

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
ROstyle

ROstyle


Mesaje : 174
Data de inscriere : 12/01/2012
Varsta : 28
Localizare : Pitesti

Ma retrag din clan bY ROstyle ! Empty
MesajSubiect: Ma retrag din clan bY ROstyle !   Ma retrag din clan bY ROstyle ! EmptyLun Feb 27, 2012 2:30 am

Baieti vedeti ca eu nu o sa mai am timp deloc de CS .
In primul rand o sa ma apuc de fotbal , trebuie sa ma duc si la box ca nu m-am mai dus demult ( numai zic de
sala si inot care sunt esentiale Shocked ) in fine...
In al doilea rand eu vin seara acasa , daca am timp ma joc putin WOW si dupaia ma culc ca umr zi de dim
sa invat ca am probleme cu scoala Shocked
Foarte rar cand o sa mai joc un mix pe PZ in rest chiar nu am timp , m-am gandit mai bine si n-am ce sa fac...
Mai ales daca o sa va bagati in PGL sez urmator o sa fie si mai si ... nu o sa am timp sa joc nici macar un meci
pe zi ... deci in concluzie nu am nimic , nu sunt suparat doar m-am gandit mai bine ... nu o luati in nume
de rau sunteti baieti f de treaba si am incredere ca o sa tineti calumea de clan in continuare . Bafta pe mai
departe ... oricum o sa mai intru din cand in cand sa vb pe steam si dece nu pe ts Smile ca tot asa o sa fie
doar ca numai joc .
Sus In jos
cineva

cineva


Mesaje : 182
Data de inscriere : 12/01/2012
Varsta : 39
Localizare : Bucharest

Ma retrag din clan bY ROstyle ! Empty
MesajSubiect: Re: Ma retrag din clan bY ROstyle !   Ma retrag din clan bY ROstyle ! EmptyLun Feb 27, 2012 6:48 am

E aiurea , aiurea rau de tot sa ne spui asta dupa atatea zile Sad
Dupa atata munca la tactici si altele Sad
Sus In jos
appLe.#

appLe.#


Mesaje : 179
Data de inscriere : 12/01/2012
Varsta : 29
Localizare : Craiova

Ma retrag din clan bY ROstyle ! Empty
MesajSubiect: Re: Ma retrag din clan bY ROstyle !   Ma retrag din clan bY ROstyle ! EmptyLun Feb 27, 2012 8:41 am

as prefera sa fie o alarma falsa ! Very Happy Sad
Sus In jos
https://zzzzz4.forumgratuit.ro
Fata lui Tata

Fata lui Tata


Mesaje : 8
Data de inscriere : 09/02/2012
Varsta : 24
Localizare : scaim

Ma retrag din clan bY ROstyle ! Empty
MesajSubiect: re   Ma retrag din clan bY ROstyle ! EmptyLun Feb 27, 2012 9:29 am

deci tu faci si scoala , si box ,si fotbal ,si innot , si sala? Shocked , BAAAI , van dame ... lasa minciuna .. ! lasi clanu pt wow ! RUSINE ! =]
Sus In jos
cineva

cineva


Mesaje : 182
Data de inscriere : 12/01/2012
Varsta : 39
Localizare : Bucharest

Ma retrag din clan bY ROstyle ! Empty
MesajSubiect: Re: Ma retrag din clan bY ROstyle !   Ma retrag din clan bY ROstyle ! EmptyMier Feb 29, 2012 4:55 am

Lasa baiatul LiGhT Sad asta e alegerea lui Sad
Eu pot juca si star-craft si cs , ziua joc star-craft pana in 16:00 si dupa joc cu clanul. asta e !
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ma retrag din clan bY ROstyle ! Empty
MesajSubiect: Re: Ma retrag din clan bY ROstyle !   Ma retrag din clan bY ROstyle ! Empty

Sus In jos
 
Ma retrag din clan bY ROstyle !
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» [Prezentare] bY ROstyle !
» ROstyle Movie PlayZeek
» ROstyle Movie PlayZeek 2
» Provocare Clan TpG-
» Cerere Intrare In Clan

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: We Will See TEAM CS 1.6 :: Discutii si Anunturi !-
Mergi direct la: