Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Contact: wewillsee_team@yahoo.ro !
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 wewillsee Vs. apK- = 7 - 0 ( FF )

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
ROstyle

ROstyle


Mesaje : 174
Data de inscriere : 12/01/2012
Varsta : 28
Localizare : Pitesti

wewillsee Vs. apK- = 7 - 0 ( FF ) Empty
MesajSubiect: wewillsee Vs. apK- = 7 - 0 ( FF )   wewillsee Vs. apK- = 7 - 0 ( FF ) EmptyLun Feb 13, 2012 12:02 pm

Echipe: wewillsee Vs. apK-
Data: 13.02.2012
Harta: de_dust2
Scor: 7 - 0 ( La scorul de 7-0 pentru clanul "wewillsee" membrii clanului advers au iesit de pe server )
Demo: Da - [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
cineva

cineva


Mesaje : 182
Data de inscriere : 12/01/2012
Varsta : 39
Localizare : Bucharest

wewillsee Vs. apK- = 7 - 0 ( FF ) Empty
MesajSubiect: Re: wewillsee Vs. apK- = 7 - 0 ( FF )   wewillsee Vs. apK- = 7 - 0 ( FF ) EmptyLun Feb 13, 2012 12:24 pm

Acesti pgl-isti dragi jucatori , au intrat pe server 3 si vroiau sa asteptam dupa ei de parca erau cei mai cei decat sk.
dupa 10 minute de asteptare , auzi la ei , da , la acesti pgl-isti , runde de lame si record in consola , sau daca doriti chemati un hltv, ei sau crezut in finala wcg 2015, copii... silent please.
dupa tot ce mi-au spus , mi-am dat seama , la ce dracu sa aduc hltv daca astia dupa cateva runde vor iesii, zis si facut , 3 rushuri peste ei si hop disconect unul cate unul.
Sus In jos
 
wewillsee Vs. apK- = 7 - 0 ( FF )
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» wewillsee Vs. DTG.R = 5 - 1 ( FF )
» wewillsee Vs. bK = 16 - 14
» wewillsee Vs. wbb = 14 - 16
» wewillsee Vs. 4te^ = 3 - 16
» wewillsee Vs. SRI = 11-16

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: We Will See TEAM CS 1.6 :: Meciurile Clanului-
Mergi direct la: