Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Contact: wewillsee_team@yahoo.ro !
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 wewillsee Vs. PNDR = 4 - 16

In jos 
+4
JZK~
cineva
appLe.#
ROstyle
8 participanți
AutorMesaj
ROstyle

ROstyle


Mesaje : 174
Data de inscriere : 12/01/2012
Varsta : 28
Localizare : Pitesti

wewillsee Vs. PNDR = 4 - 16 Empty
MesajSubiect: wewillsee Vs. PNDR = 4 - 16   wewillsee Vs. PNDR = 4 - 16 EmptySam Feb 11, 2012 1:32 pm

Echipe: wewillsee Vs. PNDR
Data: 11.02.2012
Harta: de_train
Scor: 4 - 16
HLTV: Nu

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Sus In jos
appLe.#

appLe.#


Mesaje : 179
Data de inscriere : 12/01/2012
Varsta : 29
Localizare : Craiova

wewillsee Vs. PNDR = 4 - 16 Empty
MesajSubiect: Re: wewillsee Vs. PNDR = 4 - 16   wewillsee Vs. PNDR = 4 - 16 EmptySam Feb 11, 2012 1:33 pm

daca nu ar fi suferit atat era alt meci nu zic ca ii bateam dar cu siguranta luam mai multe runde
Sus In jos
https://zzzzz4.forumgratuit.ro
cineva

cineva


Mesaje : 182
Data de inscriere : 12/01/2012
Varsta : 39
Localizare : Bucharest

wewillsee Vs. PNDR = 4 - 16 Empty
MesajSubiect: Re: wewillsee Vs. PNDR = 4 - 16   wewillsee Vs. PNDR = 4 - 16 EmptySam Feb 11, 2012 1:36 pm

Adevarat , au un joc bunicel , dar sufera peste masura.
Sus In jos
JZK~

JZK~


Mesaje : 20
Data de inscriere : 04/02/2012
Varsta : 26
Localizare : Bucuresti

wewillsee Vs. PNDR = 4 - 16 Empty
MesajSubiect: Re: wewillsee Vs. PNDR = 4 - 16   wewillsee Vs. PNDR = 4 - 16 EmptySam Feb 11, 2012 2:00 pm

da nu suferim bossilor . Smile , ca in pgl daca ai suferit esti out ... primi voi ati fost care ati suferit Smile .
Sus In jos
Revolution

Revolution


Mesaje : 11
Data de inscriere : 19/01/2012
Varsta : 27
Localizare : Brasov

wewillsee Vs. PNDR = 4 - 16 Empty
MesajSubiect: Re: wewillsee Vs. PNDR = 4 - 16   wewillsee Vs. PNDR = 4 - 16 EmptySam Feb 11, 2012 2:15 pm

daca e pndr ala din care e angelo e clar ca sufera baietii Very Happy
Sus In jos
appLe.#

appLe.#


Mesaje : 179
Data de inscriere : 12/01/2012
Varsta : 29
Localizare : Craiova

wewillsee Vs. PNDR = 4 - 16 Empty
MesajSubiect: Re: wewillsee Vs. PNDR = 4 - 16   wewillsee Vs. PNDR = 4 - 16 EmptySam Feb 11, 2012 10:45 pm

poi ala e si iauzi Shocked tot noi am suferit Shocked Shocked Shocked stai tu linistit nu suntem genu Razz
Sus In jos
https://zzzzz4.forumgratuit.ro
JZK~

JZK~


Mesaje : 20
Data de inscriere : 04/02/2012
Varsta : 26
Localizare : Bucuresti

wewillsee Vs. PNDR = 4 - 16 Empty
MesajSubiect: Re: wewillsee Vs. PNDR = 4 - 16   wewillsee Vs. PNDR = 4 - 16 EmptySam Feb 11, 2012 11:20 pm

si pe voi va deranjeaza daca suferim .. sau sa jucati sa castigati Neutral (LOL) ?
Sus In jos
appLe.#

appLe.#


Mesaje : 179
Data de inscriere : 12/01/2012
Varsta : 29
Localizare : Craiova

wewillsee Vs. PNDR = 4 - 16 Empty
MesajSubiect: Re: wewillsee Vs. PNDR = 4 - 16   wewillsee Vs. PNDR = 4 - 16 EmptySam Feb 11, 2012 11:21 pm

bha sincer am mai vazut copii sa sufere dar ca voi nu cred.. si normal ca atunci cand tot sufera tot sufera iti ia tot cheful
Sus In jos
https://zzzzz4.forumgratuit.ro
cineva

cineva


Mesaje : 182
Data de inscriere : 12/01/2012
Varsta : 39
Localizare : Bucharest

wewillsee Vs. PNDR = 4 - 16 Empty
MesajSubiect: Re: wewillsee Vs. PNDR = 4 - 16   wewillsee Vs. PNDR = 4 - 16 EmptySam Feb 11, 2012 11:31 pm

Copii din PNDR , intelegeti o chestie , daca suferiti nu castigati nimic sunteti egali cu zero.
Cu suferinte nu faci performante , performantele le faci cu baieti de treaba si seriosi.
Uite la noi, crezi ca ne ofticam ca lu-am bataie de la voi sau de la altii? Noi trecem peste toate si ne vedem in continuare de treaba.
Si in afara suntem mult mai de treaba , uita-te la noi , aparuti de cateva saptamani , jucam campionate esl , organizam war-night-uri , si multe altele , facem ceva folositor , nu suntem ca altii ca ne bucuram ca iam batut pe unii la WN.
DACA ERAM SUFERINZI NUMAI AVEAM NIMIC.
Sus In jos
Fata lui Tata

Fata lui Tata


Mesaje : 8
Data de inscriere : 09/02/2012
Varsta : 24
Localizare : scaim

wewillsee Vs. PNDR = 4 - 16 Empty
MesajSubiect: re    wewillsee Vs. PNDR = 4 - 16 EmptyDum Feb 12, 2012 5:52 am

raXu a scris:
Copii din PNDR , intelegeti o chestie , daca suferiti nu castigati nimic sunteti egali cu zero.
Cu suferinte nu faci performante , performantele le faci cu baieti de treaba si seriosi.
Uite la noi, crezi ca ne ofticam ca lu-am bataie de la voi sau de la altii? Noi trecem peste toate si ne vedem in continuare de treaba.
Si in afara suntem mult mai de treaba , uita-te la noi , aparuti de cateva saptamani , jucam campionate esl , organizam war-night-uri , si multe altele , facem ceva folositor , nu suntem ca altii ca ne bucuram ca iam batut pe unii la WN.
DACA ERAM SUFERINZI NUMAI AVEAM NIMIC.


zi-le tu raxule , ca le zici bine !!
Sus In jos
s1NN

s1NN


Mesaje : 9
Data de inscriere : 14/01/2012
Varsta : 26
Localizare : Tg Neamt

wewillsee Vs. PNDR = 4 - 16 Empty
MesajSubiect: Re: wewillsee Vs. PNDR = 4 - 16   wewillsee Vs. PNDR = 4 - 16 EmptyDum Feb 12, 2012 7:30 am

lol = la o l*** ?!

+1 WARN , mai scrie odata si ne viziteti de pe alt ip!
Sus In jos
DideX.

DideX.


Mesaje : 6
Data de inscriere : 04/02/2012
Varsta : 27
Localizare : Pitesti

wewillsee Vs. PNDR = 4 - 16 Empty
MesajSubiect: Re: wewillsee Vs. PNDR = 4 - 16   wewillsee Vs. PNDR = 4 - 16 EmptyDum Feb 12, 2012 11:11 am

Clanul meu a avut editia trecuta meci cu PNDR si cu noi nu au suferit ... deci cred ca voi ati inceput ...
Sus In jos
cineva

cineva


Mesaje : 182
Data de inscriere : 12/01/2012
Varsta : 39
Localizare : Bucharest

wewillsee Vs. PNDR = 4 - 16 Empty
MesajSubiect: Re: wewillsee Vs. PNDR = 4 - 16   wewillsee Vs. PNDR = 4 - 16 EmptyDum Feb 12, 2012 11:42 am

DideX. a scris:
Clanul meu a avut editia trecuta meci cu PNDR si cu noi nu au suferit ... deci cred ca voi ati inceput ...

Nici nu stiu cum sa iti zic :-w toata lumea stie ca angello ala sufera mult , daca nu ne crezi poti descarca hltv si sa te uiti la el sa vedem care a inceput.
Oricum asta conteaza prea putin, deci nu ma intereseaza.
Sus In jos
DideX.

DideX.


Mesaje : 6
Data de inscriere : 04/02/2012
Varsta : 27
Localizare : Pitesti

wewillsee Vs. PNDR = 4 - 16 Empty
MesajSubiect: Re: wewillsee Vs. PNDR = 4 - 16   wewillsee Vs. PNDR = 4 - 16 EmptySam Feb 25, 2012 2:33 am

Fata lui Tata a scris:
raXu a scris:
Copii din PNDR , intelegeti o chestie , daca suferiti nu castigati nimic sunteti egali cu zero.
Cu suferinte nu faci performante , performantele le faci cu baieti de treaba si seriosi.
Uite la noi, crezi ca ne ofticam ca lu-am bataie de la voi sau de la altii? Noi trecem peste toate si ne vedem in continuare de treaba.
Si in afara suntem mult mai de treaba , uita-te la noi , aparuti de cateva saptamani , jucam campionate esl , organizam war-night-uri , si multe altele , facem ceva folositor , nu suntem ca altii ca ne bucuram ca iam batut pe unii la WN.
DACA ERAM SUFERINZI NUMAI AVEAM NIMIC.


zi-le tu raxule , ca le zici bine !!

raXu are dreptate cu tot ce a spus Wink
Sus In jos
cineva

cineva


Mesaje : 182
Data de inscriere : 12/01/2012
Varsta : 39
Localizare : Bucharest

wewillsee Vs. PNDR = 4 - 16 Empty
MesajSubiect: Re: wewillsee Vs. PNDR = 4 - 16   wewillsee Vs. PNDR = 4 - 16 EmptySam Feb 25, 2012 3:50 am

DideX. a scris:
Fata lui Tata a scris:
raXu a scris:
Copii din PNDR , intelegeti o chestie , daca suferiti nu castigati nimic sunteti egali cu zero.
Cu suferinte nu faci performante , performantele le faci cu baieti de treaba si seriosi.
Uite la noi, crezi ca ne ofticam ca lu-am bataie de la voi sau de la altii? Noi trecem peste toate si ne vedem in continuare de treaba.
Si in afara suntem mult mai de treaba , uita-te la noi , aparuti de cateva saptamani , jucam campionate esl , organizam war-night-uri , si multe altele , facem ceva folositor , nu suntem ca altii ca ne bucuram ca iam batut pe unii la WN.
DACA ERAM SUFERINZI NUMAI AVEAM NIMIC.


zi-le tu raxule , ca le zici bine !!

raXu are dreptate cu tot ce a spus Wink

Da, Multumesc!
Sus In jos
Continut sponsorizat





wewillsee Vs. PNDR = 4 - 16 Empty
MesajSubiect: Re: wewillsee Vs. PNDR = 4 - 16   wewillsee Vs. PNDR = 4 - 16 Empty

Sus In jos
 
wewillsee Vs. PNDR = 4 - 16
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» wewillsee Vs. DTG.R = 5 - 1 ( FF )
» wewillsee Vs. bK = 16 - 14
» wewillsee Vs. wbb = 14 - 16
» wewillsee Vs. 4te^ = 3 - 16
» wewillsee Vs. SRI = 11-16

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: We Will See TEAM CS 1.6 :: Meciurile Clanului-
Mergi direct la: